java portal wszytko w jednym

jPALIO™ - co to jest ?

System jPALIO (JAVA based Portal AlL In One) stanowi narzędzie do zarządzania procesami wewnątrzfirmowymi, przygotowane do pracy w sieciach Intranet i Internet. jPALIO jest uniwersalną szyną danych, która może być wykorzystywana także jako personalizowany portal internetowy oparty na bazie danych, w którym w bardzo łatwy sposób można uaktualniać informacje niezbędne do pracy dużych organizacji, firm czy korporacji. System bardzo łatwo się integruje z innymi systemami i rozwiązaniami dzięki dużej liczbie zaimplementowanych konektorów komunikacyjnych (SQL, TCP/IP, XML, LDAP, SMTP, SNMP, komponenty JAVA).


jPALIO jest systemem modułowym zrealizowanym w całości w oparciu o technologie oraz produkty takie jak JAVA, Tomcat, Apache oraz dowolna baza danych SQL posiadająca interfejs JDBC lub ODBC (ORACLE, DB2, Sybase, SQLServer, PostgreSQL, HypersonicSQL, Access, itp.). Konstrukcja systemu jPALIO pozwalana w prosty sposób na wprowadzanie nowych elementów i ich zdalne zarządzanie.


Projektując system jPALIO duży nacisk został położony na odpowiednią strategię zabezpieczeń. Do zapewnienia bezpieczeństwo przesyłanych danych wykorzystywany jest protokół SSL. Dodatkowo do autoryzacji użytkownika można użyć tokenów lub kart elektronicznych z realizacją infrastruktury PKI. Czytaj więcej ...

 Powrót